ЄС задоволений темпом і якістю реформ в Україні - президент Єврокомісії

Четвер, 24 листопада 2016, 16:21
Версія для друку Коментарі

У керівництві Євросоюзу задоволені прогресом українських реформ і очікують подальших кроків, які, зокрема, дадуть змогу розблокувати надання фінансової допомоги.

Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер після саміту Україна-ЄС у Брюсселі, відповідаючи на питання кореспондента "Європейської правди".

"Ми проводимо оцінку на регулярній основі прогрес українських реформ…Певні документи були підписані сьогодні, включаючи фінансові аспекти і все буде залежати від прогресу, який буде у наступні тижні, місяці і роки. Ми дуже задоволені темпом і якістю реформ, які проводяться в Україні", - сказав Юнкер.

Він також нагадав, що Україна має виконати кілька умов для отримання транші макрофінансової допомоги у 600 млн євро, зокрема, скасувати заборону на експорт лісу.

У свою чергу президент Петро Порошенко заявив, що сьогодні оговорювалося продовження реформ, і співпраця з ЄС буде зосереджена щодо допомоги в імплементації судової реформи, конституційної реформи, а також щодо нового Верховного суду.

Також в пріоритетах будуть економічна реформа та зміцнення системи безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter