ЄС задоволений темпом і якістю реформ в Україні - президент Єврокомісії

Четвер, 24 листопада 2016, 16:21
Версія для друку Коментарі

У керівництві Євросоюзу задоволені прогресом українських реформ і очікують подальших кроків, які, зокрема, дадуть змогу розблокувати надання фінансової допомоги.

Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер після саміту Україна-ЄС у Брюсселі, відповідаючи на питання кореспондента "Європейської правди".

"Ми проводимо оцінку на регулярній основі прогрес українських реформ…Певні документи були підписані сьогодні, включаючи фінансові аспекти і все буде залежати від прогресу, який буде у наступні тижні, місяці і роки. Ми дуже задоволені темпом і якістю реформ, які проводяться в Україні", - сказав Юнкер.

Він також нагадав, що Україна має виконати кілька умов для отримання транші макрофінансової допомоги у 600 млн євро, зокрема, скасувати заборону на експорт лісу.

У свою чергу президент Петро Порошенко заявив, що сьогодні оговорювалося продовження реформ, і співпраця з ЄС буде зосереджена щодо допомоги в імплементації судової реформи, конституційної реформи, а також щодо нового Верховного суду.

Також в пріоритетах будуть економічна реформа та зміцнення системи безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter