ЄС задоволений темпом і якістю реформ в Україні - президент Єврокомісії

Четвер, 24 листопада 2016, 16:21
Версія для друку Коментарі

У керівництві Євросоюзу задоволені прогресом українських реформ і очікують подальших кроків, які, зокрема, дадуть змогу розблокувати надання фінансової допомоги.

Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер після саміту Україна-ЄС у Брюсселі, відповідаючи на питання кореспондента "Європейської правди".

"Ми проводимо оцінку на регулярній основі прогрес українських реформ…Певні документи були підписані сьогодні, включаючи фінансові аспекти і все буде залежати від прогресу, який буде у наступні тижні, місяці і роки. Ми дуже задоволені темпом і якістю реформ, які проводяться в Україні", - сказав Юнкер.

Він також нагадав, що Україна має виконати кілька умов для отримання транші макрофінансової допомоги у 600 млн євро, зокрема, скасувати заборону на експорт лісу.

У свою чергу президент Петро Порошенко заявив, що сьогодні оговорювалося продовження реформ, і співпраця з ЄС буде зосереджена щодо допомоги в імплементації судової реформи, конституційної реформи, а також щодо нового Верховного суду.

Також в пріоритетах будуть економічна реформа та зміцнення системи безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter