Земан розкритикував створення у Чехії підрозділу по боротьбі з пропагандою РФ

П'ятниця, 06 січня 2017, 11:52
Версія для друку Коментарі

Президент Чехії Мілош Земан виступив з критикою МВС за створення групи, сяка буде боротися з дезінформацією.

Про це повідомляє EUobserver.

Земан, відомий своєю проросійською позицією, і його прес-секретар засудили створення підрозділу, назвавши його "державною цензурою" і "поліцією думок".

Центр був створений після попередження про те, що Росія намагається впливати на громадську думку в Чехії щодо НАТО та ЄС в рамках кібервійни, пропаганди, маріонеточних груп і через підтримку популістів і екстремістів.

Раныше міністр внутрішніх справ Чехії Мілан Хованец заявляв, що до складу підрозділу увійдуть 20 осіб. Група займеться спростуванням дезінформації в інтернеті.

Крім того, в її обов'язки входить підготовка чиновників, щоб вони могли протистояти спробам вплинути на них за допомогою дезінформації.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter