НАТО не буде розгортати на сході Європи стільки ж військ, як Росія - генсек

Четвер, 16 лютого 2017, 14:31
Версія для друку Коментарі

Розміщення додаткових сил НАТО на східному фланзі Альянсу носить оборонний характер і кількість сил в регіоні не буде пропорційна силам, які розгортає Росія.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції в Брюсселі.

"Наші розгортання зважені і мають оборонний характер. Ми не збираємося відповідати солдатом на кожного російського солдата, танком на танк або літаком на літак. Наша мета полягає в тому, щоб запобігати конфлікту, а не провокувати його", - сказав Столтенберг.

Він нагадав, що країни НАТО вже почали розміщення військових у Польщі та країнах Балтії, де будуть створені чотири багатонаціональні батальйони. Очікується, що вони досягнуть оперативного потенціалу до червня.

"Вони є наочною демонстрацією трансатлантичної єдності і рішучості НАТО. І вони надсилають чіткий сигнал будь-якому потенційному агресору", - додав Столтенберг.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter