НАТО не буде розгортати на сході Європи стільки ж військ, як Росія - генсек

Четвер, 16 лютого 2017, 14:31
Версія для друку Коментарі

Розміщення додаткових сил НАТО на східному фланзі Альянсу носить оборонний характер і кількість сил в регіоні не буде пропорційна силам, які розгортає Росія.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції в Брюсселі.

"Наші розгортання зважені і мають оборонний характер. Ми не збираємося відповідати солдатом на кожного російського солдата, танком на танк або літаком на літак. Наша мета полягає в тому, щоб запобігати конфлікту, а не провокувати його", - сказав Столтенберг.

Він нагадав, що країни НАТО вже почали розміщення військових у Польщі та країнах Балтії, де будуть створені чотири багатонаціональні батальйони. Очікується, що вони досягнуть оперативного потенціалу до червня.

"Вони є наочною демонстрацією трансатлантичної єдності і рішучості НАТО. І вони надсилають чіткий сигнал будь-якому потенційному агресору", - додав Столтенберг.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter