Меркель: Мінськ необхідно зберегти, хоча його норми не виконуються

Субота, 18 лютого 2017, 10:32
Версія для друку Коментарі

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що Мінські угоди мають зберігатися попри проблеми з їх виконанням.

Про це вона заявила у виступі на Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє з Мюнхена кореспондент "Європейської правди"

Меркель також наголосила, що у Мюнхені відбудуться переговори в "нормандському форматі" і цей формат також має зберігатися.

"Не всі пункти Мінська виконані, але ми маємо працювати над їх виконанням, - додала канцлер. - Ми маємо домагатися довгострокового припинення вогню".

Ангела Меркель наголосила, що дії Росії щодо України лишаються неприйнятними.

"Ключовий принцип територіальної цілісності був порушений. Тому ми маємо діяти дуже рішуче, щоби зберегти світовий порядок", - заявила вона.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель запросив голів МЗС України, Росії та Франції  на переговори в нормандському форматі до Мюнхена в Баварії, під час конференції з безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter