Меркель: Мінськ необхідно зберегти, хоча його норми не виконуються

Субота, 18 лютого 2017, 10:32
Версія для друку Коментарі

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що Мінські угоди мають зберігатися попри проблеми з їх виконанням.

Про це вона заявила у виступі на Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє з Мюнхена кореспондент "Європейської правди"

Меркель також наголосила, що у Мюнхені відбудуться переговори в "нормандському форматі" і цей формат також має зберігатися.

"Не всі пункти Мінська виконані, але ми маємо працювати над їх виконанням, - додала канцлер. - Ми маємо домагатися довгострокового припинення вогню".

Ангела Меркель наголосила, що дії Росії щодо України лишаються неприйнятними.

"Ключовий принцип територіальної цілісності був порушений. Тому ми маємо діяти дуже рішуче, щоби зберегти світовий порядок", - заявила вона.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель запросив голів МЗС України, Росії та Франції  на переговори в нормандському форматі до Мюнхена в Баварії, під час конференції з безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter