Лавров обіцяє припинити "істеричні війни" та мріє про епоху post-West

Субота, 18 лютого 2017, 14:47
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, який заявив у суботу про продовження холодної війни з ЄС та НАТО, запропонував Заходу новий "світопорядок".

Про це йшлося в його виступі на Мюнхенській конференції з питань безпеки, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Лавров заявив учасникам конференції, що нинішній світоустрій, на думку РФ, зжив себе.

"Криза (нинішньої) моделі світу була запрограмована... Глобалізація замислювалася в першу чергу як інструмент зростання елітарного клубу держав", - пояснив він.

"Тепер потрібно робити вибір. Сподіваюся, вибір буде зроблений на користь демократичного справедливого світопорядку. Якщо хочете, назвіть його post-West, коли кожна країна буде прагнути до балансу своїх інтересів й інтересів партнерів", - запропонував російський міністр.

З виступу Лаврова випливає, що зараз між РФ та Заходом йде інформаційна війна, яку, на його думку, можливо припинити.

"Якщо б всі підписалися під таким підходом, ми б змогли подолати період post-truth, відкинути істеричні інформаційні війни і перейти до чесної роботи. Нехай це буде епоха post-fake", - запропонував він.

Як повідомляла "Європейська правда", в суботу Лавров заявив, що холодна війна між Росією і НАТО ще не завершилася.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter