Лавров обіцяє припинити "істеричні війни" та мріє про епоху post-West

Субота, 18 лютого 2017, 14:47
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, який заявив у суботу про продовження холодної війни з ЄС та НАТО, запропонував Заходу новий "світопорядок".

Про це йшлося в його виступі на Мюнхенській конференції з питань безпеки, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Лавров заявив учасникам конференції, що нинішній світоустрій, на думку РФ, зжив себе.

"Криза (нинішньої) моделі світу була запрограмована... Глобалізація замислювалася в першу чергу як інструмент зростання елітарного клубу держав", - пояснив він.

"Тепер потрібно робити вибір. Сподіваюся, вибір буде зроблений на користь демократичного справедливого світопорядку. Якщо хочете, назвіть його post-West, коли кожна країна буде прагнути до балансу своїх інтересів й інтересів партнерів", - запропонував російський міністр.

З виступу Лаврова випливає, що зараз між РФ та Заходом йде інформаційна війна, яку, на його думку, можливо припинити.

"Якщо б всі підписалися під таким підходом, ми б змогли подолати період post-truth, відкинути істеричні інформаційні війни і перейти до чесної роботи. Нехай це буде епоха post-fake", - запропонував він.

Як повідомляла "Європейська правда", в суботу Лавров заявив, що холодна війна між Росією і НАТО ще не завершилася.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter