США готові дати ефективну відповідь на будь-яку атаку КНДР - Пенс

Середа, 19 квітня 2017, 11:32
Версія для друку Коментарі

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що Сполучені Штати готові ефективно протистояти будь-яким атакам КНДР.

Про це він заявив під час свого візиту до Японії, передає AFP.

"Північна Корея є найбільш небезпечною та серйозною загрозою щодо миру та безпеки в азіатсько-тихоокеанському регіоні", - сказав Пенс.

"Ми відіб'ємо будь-яку атаку та дамо приголомшливу та ефективну американську відповідь на будь-яке використання звичайної або ядерної зброї", - сказав Пенс.

Раніше  віце-президент США Майк Пенс заявляв, що США не заспокояться, поки не досягнуть своєї мети - зробити Корейський півострів вільним від ядерної зброї.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа прийняла рішення проводити відносно КНДР політику максимального тиску, відкинувши варіанти військового втручання і повалення диктатури в країні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter