Сенатори США закликали Тіллерсона зустрітися з громадськими активістами в РФ

Середа, 05 квітня 2017, 17:34
Версія для друку Коментарі

Два сенатори Конгресу США Марко Рубіо та Джин Шахін закликали держсекретаря США Рекса Тіллерсона під час візиту в Росію зустрітися з "демократично налаштованими" активістами.

Про це повідомляє Reuters з посиланням опублікований лист сенаторів.

Агентство відзначає, що Тіллерсон планує відвідати Росію для переговорів, на яких, як передбачається, будуть заторкнуті питання: анексії Криму, розгортання наземних крилатих ракет та ролі РФ у громадянській війні в Сирії.

У своєму листі до Тіллерсона, сенатори закликали його зустрітися з активістами громадянського суспільства.

"Ми твердо переконані, що демократично налаштовані росіяни повинні знати, що США підтримують їхні прагнення, і як головний дипломат нашої країни, ви перебуваєте в унікальному становищі, щоб передати цей меседж", - йдеться в листі.

За інформацією агентства, представник Держдепартаменту поки що не відповів на прохання про коментар.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Рекс Тіллерсон  планує наприкінці квітня прибути з візитом до Росії.

Нагадаємо, державний секретар США Рекс Тіллерсон нещодавно заявив, що Сполучені Штати залишать в силі санкції проти Росії, поки Москва не виконає умови Мінських угод, а також поки не поверне окупований Кримський півострів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter