До Естонії прибули всі військові і техніка для нового батальйону НАТО

Четвер, 06 квітня 2017, 10:51
фото
Версія для друку Коментарі

В Естонії завершилася доставка особового складу і останніх партій вантажів міжнародного батальйону НАТО, який розміститься в місті Тапа.

Про це повідомляє сайт Міноборони Естонії.

У середу на авіабазу Емарі прибули 140 французьких військовослужбовців. Процес передачі французької бойової техніки в Естонію завершився минулого тижня.

 

Французька група військових (загалом 300 осіб) має на озброєнні танки Leclerc, бронемашини VBCI і броньовані автомобілі VAB.  Французи будуть служити в Тапі вісім місяців, після чого їх змінять військові з Данії.

У середу в Естонію також прибули понад 200 одиниць британської військової техніки.

Батальйонна група НАТО чисельністю 1200 військовослужбовців буде нести службу у складі 1-ї піхотної бригади Сил оборони Естонії.

 

Очолює батальйон Велика Британія, яка надіслала понад 800 військовослужбовців, танки Challenger 2, бойові машини піхоти Warrior, самохідні артилерійські установки AS90 і бронетранспортери.

"Оборона Парижа, Лондона і Копенгагена починається від Нарви. Присутність наших союзників є необхідною для забезпечення безпеки НАТО в цілому. Союзні відносини засновані на взаємній підтримці", - сказав міністр оборони Естонії Маргус Цакна.

 

Нагадаємо, НАТО в червні минулого року прийняв рішення розмістити мультинаціональні батальйони в Естонії, Латвії, Литві і Польщі через агресію Росії в Україні і нарощування російських військових сил поблизу кордонів Балтії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter