До Естонії прибули всі військові і техніка для нового батальйону НАТО

Четвер, 06 квітня 2017, 10:51
фото
Версія для друку Коментарі

В Естонії завершилася доставка особового складу і останніх партій вантажів міжнародного батальйону НАТО, який розміститься в місті Тапа.

Про це повідомляє сайт Міноборони Естонії.

У середу на авіабазу Емарі прибули 140 французьких військовослужбовців. Процес передачі французької бойової техніки в Естонію завершився минулого тижня.

 

Французька група військових (загалом 300 осіб) має на озброєнні танки Leclerc, бронемашини VBCI і броньовані автомобілі VAB.  Французи будуть служити в Тапі вісім місяців, після чого їх змінять військові з Данії.

У середу в Естонію також прибули понад 200 одиниць британської військової техніки.

Батальйонна група НАТО чисельністю 1200 військовослужбовців буде нести службу у складі 1-ї піхотної бригади Сил оборони Естонії.

 

Очолює батальйон Велика Британія, яка надіслала понад 800 військовослужбовців, танки Challenger 2, бойові машини піхоти Warrior, самохідні артилерійські установки AS90 і бронетранспортери.

"Оборона Парижа, Лондона і Копенгагена починається від Нарви. Присутність наших союзників є необхідною для забезпечення безпеки НАТО в цілому. Союзні відносини засновані на взаємній підтримці", - сказав міністр оборони Естонії Маргус Цакна.

 

Нагадаємо, НАТО в червні минулого року прийняв рішення розмістити мультинаціональні батальйони в Естонії, Латвії, Литві і Польщі через агресію Росії в Україні і нарощування російських військових сил поблизу кордонів Балтії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter