Громадянина Данії запідозрили у шахрайстві з метою фінансування джихадистів в Іспанії

Середа, 31 травня 2017, 15:43
Версія для друку Коментарі

Громадянина Данії підозрюють у податкових аферах у Швеції і Данії та фінансуванні терористичного осередку в Іспанії, що займається вербуванням бойовиків в ісламістські групи.

Про це повідомляє Swedish Radio.

Повідомляється, що у 2014 році іспанська поліція провела рейд в іспанському анклаві Мелілья в Північній Африці. Під час операції було затримано шість осіб. За даними іспанської поліції, затримані надіслали принаймні 26 джихадистів у зони конфлікту.

Проте один з підозрюваних - чоловік з Данії, який проживає в Швеції, - не був заарештований. За даними джерела в поліції, підозрюваний мав часті контакти з лідером даного терористичного осередку.

Поліцейські вважають, що він є одним з тих, хто фінансує осередок за допомогою податкових афер в Скандинавії.

Проте, за даними Swedish Radio, шведська розвідка та поліція з безпеки SÄPO відмовилися надати коментарі з приводу того, чи перебуває чоловік у розшуку.

Нагадаємо, на початку року національна поліція Іспанії затримала лідера угруповання, що займалася вербуванням бойовиків для "Ісламської держави".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: Ми не говоримо з Україною ані про батіг, ані про пряник

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"

Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter