Росіяни назвали найбільш ворожі країни ЄС: Німеччина, Латвія і Литва

Понеділок, 05 червня 2017, 15:59
Версія для друку Коментарі

Росіяни вважають, що серед країн Євросоюзу найбільш вороже налаштовані до їхньої країни Німеччина, Латвія та Литва.

Про це свідчать опитування російського "Левада-Центр".

На першому місці серед країн, які "найбільш недружні, вороже налаштовані до Росії" - США, на другому – Україна. До чільної п’ятірки увійшли Німеччина, Латвія та Литва.

Серед країн, які росіяни вважають своїми "найбільш близькими друзями, союзниками" - Білорусь, Китай, Казахстан, Сирія, Індія.

Більше половини опитаних (53%) заявили, що не бачать змін у стосунках між Росією та Євросоюзом, 18% відповіли, що стосунки погіршились, 13% вважають, що покращились.

33% респондентів на питання, чи знаходиться Росія у міжнародній ізоляції, відповіли – "скоріше, так". Ще 33% сказали – "скоріше, ні". 


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter