Віце-прем’єр: курс на вступ до НАТО – це стратегічне завдання на тлі агресії РФ

Четвер, 08 червня 2017, 11:43
Версія для друку Коментарі

Курс на вступ до НАТО для України, яка потерпає від агресії Російської Федерації, це одне зі стратегічних завдань.

Про це написала віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook.

"Тобто тепер однією з основ нашої зовнішньої політики буде поглиблення співпраці з НАТО з саме чіткою метою отримання членства в цій організації", - написала вона.

Віце-прем’єр зазначила, що окрім кінцевої мети у вигляді набуття членства, рішення допоможе об’єднати громадянське суспільство та державні установи навколо роботи над реформуванням країни за стандартами НАТО.

"Це широкий спектр змін: і реформа сектору безпеки та оборони, і боротьба з корупцією, і верховенство права, і розвиток громадянського суспільства", - додала вона.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада підтримала законопроект, який закріпляє зовнішньополітичний курс України, де пріоритет – вступ до НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter