Віце-прем’єр: курс на вступ до НАТО – це стратегічне завдання на тлі агресії РФ

Четвер, 08 червня 2017, 11:43
Версія для друку Коментарі

Курс на вступ до НАТО для України, яка потерпає від агресії Російської Федерації, це одне зі стратегічних завдань.

Про це написала віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook.

"Тобто тепер однією з основ нашої зовнішньої політики буде поглиблення співпраці з НАТО з саме чіткою метою отримання членства в цій організації", - написала вона.

Віце-прем’єр зазначила, що окрім кінцевої мети у вигляді набуття членства, рішення допоможе об’єднати громадянське суспільство та державні установи навколо роботи над реформуванням країни за стандартами НАТО.

"Це широкий спектр змін: і реформа сектору безпеки та оборони, і боротьба з корупцією, і верховенство права, і розвиток громадянського суспільства", - додала вона.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада підтримала законопроект, який закріпляє зовнішньополітичний курс України, де пріоритет – вступ до НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter