Віце-прем’єр: курс на вступ до НАТО – це стратегічне завдання на тлі агресії РФ

Четвер, 08 червня 2017, 11:43
Версія для друку Коментарі

Курс на вступ до НАТО для України, яка потерпає від агресії Російської Федерації, це одне зі стратегічних завдань.

Про це написала віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook.

"Тобто тепер однією з основ нашої зовнішньої політики буде поглиблення співпраці з НАТО з саме чіткою метою отримання членства в цій організації", - написала вона.

Віце-прем’єр зазначила, що окрім кінцевої мети у вигляді набуття членства, рішення допоможе об’єднати громадянське суспільство та державні установи навколо роботи над реформуванням країни за стандартами НАТО.

"Це широкий спектр змін: і реформа сектору безпеки та оборони, і боротьба з корупцією, і верховенство права, і розвиток громадянського суспільства", - додала вона.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада підтримала законопроект, який закріпляє зовнішньополітичний курс України, де пріоритет – вступ до НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter