Генсек НАТО розповів Порошенку про умови безпеки та стабільності в регіоні

Понеділок, 10 липня 2017, 11:35
Версія для друку Коментарі

Україна та НАТО зберігають дружні відносини, стабільність в Україні є критично важливою для євроатлантичного регіону.

Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг, відкриваючи  засідання комісії Україна-НАТО 10 липня в Києві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Ми тут для того, щоб продемонструвати солідарність НАТО з Україною, а також нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності вашої держави", - наголосив він, нагадавши про російську агресію проти України.

"Росія продовжує агресивні дії проти України, але НАТО і країни Альянсу підтримують Україну і лишаються на вашому боці... НАТО – друг України так само, як Україна – друг НАТО", - заявив він.

Столтенберг підкреслив, що Північноатлантичний  альянс має намір продовжити підтримку порядку денного реформ в, в тому числі тих змін, які необхідні для подальшого зближення України та Альянсу.

"Ми віримо, що незалежна, суверенна та стабільна Україна, віддана принципам демократії та верховенства права, являється ключем до євроатлантичної безпеки", - зазначив він.

Як відомо, 9 липня до України прибула з візитом Євроатлантична рада – постійно діючий керівний орган альянсу, до якого входять посли всіх 29 держав-членів. В понеділок Адміністрації президента України проходить засідання Комісії Україна-НАТО за участю президента Петра Порошенка.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter