В Австрії засудили чоловіка, який назвав вигадкою вбивства євреїв у газових камерах

Понеділок, 31 липня 2017, 15:51
Версія для друку Коментарі

Суд у західному австрійському місті Фельдкірх засудив до 12-місячного терміну позбавлення волі чоловіка, який стверджував, що масові вбивства євреїв у газових камерах за влади Адольфа Гітлера - це вигадана євреями історія.

Про це повідомляє The Associated Press.

Крім того, 34-річному чоловіку присудили штраф у розмірі 1440 євро (1690 доларів США) за те, що він називав мусульман "паразитами". 

Обидві заяви були зроблені чоловіком на Facebook.

Стверджуючи, що масові вбивства у газових камерах були вигадкою, чоловік заявив, що євреї вигадали історію, щоб Гітлер виглядав погано, якби він переміг у війні.

34-річний чоловік визнав, що пости у Facebook належать йому. Прізвище підсудного не публікується відповідно до австрійських законів про конфіденційність.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter