В Австрії засудили чоловіка, який назвав вигадкою вбивства євреїв у газових камерах

Понеділок, 31 липня 2017, 15:51
Версія для друку Коментарі

Суд у західному австрійському місті Фельдкірх засудив до 12-місячного терміну позбавлення волі чоловіка, який стверджував, що масові вбивства євреїв у газових камерах за влади Адольфа Гітлера - це вигадана євреями історія.

Про це повідомляє The Associated Press.

Крім того, 34-річному чоловіку присудили штраф у розмірі 1440 євро (1690 доларів США) за те, що він називав мусульман "паразитами". 

Обидві заяви були зроблені чоловіком на Facebook.

Стверджуючи, що масові вбивства у газових камерах були вигадкою, чоловік заявив, що євреї вигадали історію, щоб Гітлер виглядав погано, якби він переміг у війні.

34-річний чоловік визнав, що пости у Facebook належать йому. Прізвище підсудного не публікується відповідно до австрійських законів про конфіденційність.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter