Президент Польщі заблокував призначення міністром оборони нових генералів

Четвер, 10 серпня 2017, 18:03
Версія для друку Коментарі

Президент Польщі Анджей Дуда заблокував призначення нових генералів, запропонованих Міністерством оборони країни.

Про це повідомляє Bloomberg.

За словами речника Бюро національної безпеки, Дуда відмовився підписати призначення десятків генералів через відсутність чіткості щодо запропонованої нової системи командування.

Повідомляється, що речник не зміг підтвердити точну кількість заблокованих призначень, проте польські ЗМІ повідомляють про 46 призначень.

Нові генерали мали замінити військове керівництво, яке усунув міністр оборони країни Антоні Мацеревич.

Bloomberg відзначає, що президент Польщі, який минулого місяця ветував частково судову реформу керівної партії країни, ризикує загострити напругу, блокуючи призначення в армії.

Повідомляється, що Дуда та Мацеревич багато місяців "не в ладах" через нову систему уаправління Збройними силами Польщі.

Нагадаємо, на початку року з'явилася інформація, що у Польщі 26 генералів та 260 вищих офіцерів протягом останніх 16 місяців вийшли з лав польської армії на знак протесту проти політичного втручання уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда, Варшава

Останні дні старої Польщі: як скандальна судова реформа штовхає країну далі від ЄС

"Ми живемо останні дні при демократії. Якщо не завтра, то на наступному тижні президент підпише судові закони – і ми прокинемося в іншій країні"... Реформи, які знищують незалежність судової влади, можуть завдати удару по всій польській демократії. Однак ані опозиція, ані суспільство так і не змогли знайти протидію цим планам.

Любов Акуленко, Дмитро Науменко, Олена Степаненко, Євгеній Ковтун, для ЄвроПравди

Підсумки року: успіхи та провали у виконанні Угоди про асоціацію

Україна виконала лише 10 зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію на цей період. Але це близько 11% від загальної кількості завдань - масштаб відставання очевидний. Та й це далеко не всі проблеми. Не обійшлося й без викривлень положень актів ЄС під час їх імплементації.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter