Президент Польщі заблокував призначення міністром оборони нових генералів

Четвер, 10 серпня 2017, 18:03
Версія для друку Коментарі

Президент Польщі Анджей Дуда заблокував призначення нових генералів, запропонованих Міністерством оборони країни.

Про це повідомляє Bloomberg.

За словами речника Бюро національної безпеки, Дуда відмовився підписати призначення десятків генералів через відсутність чіткості щодо запропонованої нової системи командування.

Повідомляється, що речник не зміг підтвердити точну кількість заблокованих призначень, проте польські ЗМІ повідомляють про 46 призначень.

Нові генерали мали замінити військове керівництво, яке усунув міністр оборони країни Антоні Мацеревич.

Bloomberg відзначає, що президент Польщі, який минулого місяця ветував частково судову реформу керівної партії країни, ризикує загострити напругу, блокуючи призначення в армії.

Повідомляється, що Дуда та Мацеревич багато місяців "не в ладах" через нову систему уаправління Збройними силами Польщі.

Нагадаємо, на початку року з'явилася інформація, що у Польщі 26 генералів та 260 вищих офіцерів протягом останніх 16 місяців вийшли з лав польської армії на знак протесту проти політичного втручання уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Оксана Бедратенко, Українська служба "Голосу Америки"

Побороти Кремль у Вашингтоні: хто лобіює інтереси України в США

Інтереси України у США представляє лобістська фірма Barbour Griffits & Rogers. За офіційними даними, їхні витрати на просування українських інтересів склали $300 тис. за першу половину 2017 року – порівняно невелика сума для вашингтонських лобістів.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Два теракти та вибух будинку: що відомо про хвилю "лоукост-терору" на іспанських курортах

Іспанські ЗМІ вже вигадали нову та влучну назву: лоукост-терор. Адже тепер не потрібно переправляти до ЄС зброю та зберігати її, ризикуючи потрапити до рук поліції. Знаряддям масового вбивства може стати автомобіль, орендований за кількасот євро...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter