Президент Польщі заблокував призначення міністром оборони нових генералів

Четвер, 10 серпня 2017, 18:03
Версія для друку Коментарі

Президент Польщі Анджей Дуда заблокував призначення нових генералів, запропонованих Міністерством оборони країни.

Про це повідомляє Bloomberg.

За словами речника Бюро національної безпеки, Дуда відмовився підписати призначення десятків генералів через відсутність чіткості щодо запропонованої нової системи командування.

Повідомляється, що речник не зміг підтвердити точну кількість заблокованих призначень, проте польські ЗМІ повідомляють про 46 призначень.

Нові генерали мали замінити військове керівництво, яке усунув міністр оборони країни Антоні Мацеревич.

Bloomberg відзначає, що президент Польщі, який минулого місяця ветував частково судову реформу керівної партії країни, ризикує загострити напругу, блокуючи призначення в армії.

Повідомляється, що Дуда та Мацеревич багато місяців "не в ладах" через нову систему уаправління Збройними силами Польщі.

Нагадаємо, на початку року з'явилася інформація, що у Польщі 26 генералів та 260 вищих офіцерів протягом останніх 16 місяців вийшли з лав польської армії на знак протесту проти політичного втручання уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter