Президент Польщі заблокував призначення міністром оборони нових генералів

Четвер, 10 серпня 2017, 18:03
Версія для друку Коментарі

Президент Польщі Анджей Дуда заблокував призначення нових генералів, запропонованих Міністерством оборони країни.

Про це повідомляє Bloomberg.

За словами речника Бюро національної безпеки, Дуда відмовився підписати призначення десятків генералів через відсутність чіткості щодо запропонованої нової системи командування.

Повідомляється, що речник не зміг підтвердити точну кількість заблокованих призначень, проте польські ЗМІ повідомляють про 46 призначень.

Нові генерали мали замінити військове керівництво, яке усунув міністр оборони країни Антоні Мацеревич.

Bloomberg відзначає, що президент Польщі, який минулого місяця ветував частково судову реформу керівної партії країни, ризикує загострити напругу, блокуючи призначення в армії.

Повідомляється, що Дуда та Мацеревич багато місяців "не в ладах" через нову систему уаправління Збройними силами Польщі.

Нагадаємо, на початку року з'явилася інформація, що у Польщі 26 генералів та 260 вищих офіцерів протягом останніх 16 місяців вийшли з лав польської армії на знак протесту проти політичного втручання уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter