Міграційне відомство Німеччини не справляється з напливом біженців

Субота, 12 серпня 2017, 12:57
Версія для друку Коментарі

Німецьке Федеральне відомство у справах міграції та біженців (BAMF) не виконує ті зобов'язання, які взяло на себе в рамках узгодженого з МВС країни плану завдань на 2017 рік.

Про це повідомляє DW з посиланням на газети Die Nürnberger Nachrichten і Die Welt.

Так, кількість заяв про надання притулку з числа поданих до кінця 2016 року, що знаходяться на розгляді, повинно було до червня цього року скоротитися до 79 тисяч. Це випливає з внутрішнього службового документа BAMF, датованого 23 січня.

Разом з тим за станом на кінець червня кількість подібних прохань, за якими ще не було прийнято відповідних рішень, перевищувало 97 тисяч. У липні ця цифра дещо знизилася – до 81 тисячі – але все ще не досягла встановленої межі.

Виконати взяті на себе зобов'язання не вдалося і за строками розгляду заявок. BAMF планував, що у 2017 році вони в середньому зменшаться до шести місяців. Тим не менше на кінець липня відомство витрачає на обробку одного прохання 11 місяців.

Трохи краще справи йшли з тими документами, які були подані після 1 січня 2017 року. Завдання полягало в тому, щоб час розгляду по них не перевищував трьох місяців. Реальні терміни виявилися навіть дещо нижчими – 1,7 місяця.

Як свідчили дані на лютий, чекати рішення за своїм клопотанням довше за інших доводиться громадянам Сомалі (17,3 місяці), Туреччини (16,3 місяця) і Росії (15,6 місяця). Сирійці отримують відповідь у середньому вже через 3,8 місяця.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter