ВМС США проведуть перевірку після чергового зіткнення есмінця

Понеділок, 21 серпня 2017, 19:54
Версія для друку Коментарі

ВМС США проведуть масштабну перевірку бойової готовності флоту після другого за останні два місяці зіткнення американського есмінця з цивільним судном.

Про це повідомляє Associated Press.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що глава військово-морських операцій адмірал Джон Річардсон вивчить, як ВМФ готує та сертифікує свої сили поблизу Японії.

"Він розпочав широке розслідування", - сказав Меттіс, маючи на увазі останні два зіткнення та інші випадки в морі.  

У цей час кораблі та літаки США, Індонезії, Сінгапуру та Малайзії шукають у південно-східних азіатських водах 10 моряків есмінця "John S. McCain", які зникли без вісти після зіткнення військового судна з нафтовим танкером.

Есмінець зіткнувся з танкером під ліберійським прапором, що перевозив майже 12 тисяч тон палива.

У червні есмінець ВМС США "Фіцджеральд" та філіппінське контейнерне судно ASX Crystal зіткнулись біля берегів Японії. Троє людей тоді отримали поранення, семеро загинули.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter