До Дня незалежності над мерією Оттави замайорить український прапор

Четвер, 24 серпня 2017, 09:46
Версія для друку Коментарі

Вранці 24 серпня до Дня незалежності України над мерією Оттави піднімуть український прапор.

Про заплановані заходи у столиці Канади з нагоди Дня незалежності на своїй сторінці у Facebook повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Також заплановано вшанування України під час урочистої церемонії зміни почесної варти біля парламенту Канади.

Крім того, посольство організовує спільно з мерією Оттави фестиваль "День в Україні". Він закінчиться масштабним концертом, на якому виступлять "ONUKA", "Mad Heads XL", українсько-канадський віртуоз Василь Попадюк, а також пісочний аніматор Дарія Тимоніна.

"Це подарунок для всіх друзів України у Канаді, а насамперед – для української громади. Навіть у найтяжчі часи покоління українців у Канаді вірили в нашу незалежність – вірять і зараз! Це мала можливість подякувати їм за цю віру, відданість і підтримку", - відзначив дипломат.

За словами посла, цього року канадські військові уперше в історії візьмуть участь у святковому параді до Дня незалежності на Хрещатику. Для участі в урочистостях до Києва прибув парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Метт ДеКорсі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал

Британський міністр у справах Європи та Америки Алан Дункан: "Мій сигнал буде таким: йдіть далі, не зменшуйте швидкість!.. Британія не має права розпочинати торговельні переговори з Україною, доки є членом ЄС. Але нічого не заважає нам почати неформальний діалог..."

Павло Пущенко, Чернігів

"Сортування сміття? Ні, не чули". Хто гальмує реформу утилізації відходів

З 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Торік лише близько 6% сміття в Україні було утилізовано: спалено чи відправлено на переробку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter