До Дня незалежності над мерією Оттави замайорить український прапор

Четвер, 24 серпня 2017, 09:46
Версія для друку Коментарі

Вранці 24 серпня до Дня незалежності України над мерією Оттави піднімуть український прапор.

Про заплановані заходи у столиці Канади з нагоди Дня незалежності на своїй сторінці у Facebook повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Також заплановано вшанування України під час урочистої церемонії зміни почесної варти біля парламенту Канади.

Крім того, посольство організовує спільно з мерією Оттави фестиваль "День в Україні". Він закінчиться масштабним концертом, на якому виступлять "ONUKA", "Mad Heads XL", українсько-канадський віртуоз Василь Попадюк, а також пісочний аніматор Дарія Тимоніна.

"Це подарунок для всіх друзів України у Канаді, а насамперед – для української громади. Навіть у найтяжчі часи покоління українців у Канаді вірили в нашу незалежність – вірять і зараз! Це мала можливість подякувати їм за цю віру, відданість і підтримку", - відзначив дипломат.

За словами посла, цього року канадські військові уперше в історії візьмуть участь у святковому параді до Дня незалежності на Хрещатику. Для участі в урочистостях до Києва прибув парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Метт ДеКорсі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.

Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter