До Дня незалежності над мерією Оттави замайорить український прапор

Четвер, 24 серпня 2017, 09:46
Версія для друку Коментарі

Вранці 24 серпня до Дня незалежності України над мерією Оттави піднімуть український прапор.

Про заплановані заходи у столиці Канади з нагоди Дня незалежності на своїй сторінці у Facebook повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Також заплановано вшанування України під час урочистої церемонії зміни почесної варти біля парламенту Канади.

Крім того, посольство організовує спільно з мерією Оттави фестиваль "День в Україні". Він закінчиться масштабним концертом, на якому виступлять "ONUKA", "Mad Heads XL", українсько-канадський віртуоз Василь Попадюк, а також пісочний аніматор Дарія Тимоніна.

"Це подарунок для всіх друзів України у Канаді, а насамперед – для української громади. Навіть у найтяжчі часи покоління українців у Канаді вірили в нашу незалежність – вірять і зараз! Це мала можливість подякувати їм за цю віру, відданість і підтримку", - відзначив дипломат.

За словами посла, цього року канадські військові уперше в історії візьмуть участь у святковому параді до Дня незалежності на Хрещатику. Для участі в урочистостях до Києва прибув парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Метт ДеКорсі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter