У Німеччині збудували найвищий у світі замок з піску

П'ятниця, 01 вересня 2017, 20:41
фото
Версія для друку Коментарі

Найвищий у світі піщаний замок висотою 16,68 метри звели у німецькому місті Дуйсбург.

Про це повідомляє The Associated Press.

Німецький туроператор організував будівництво велетенського замку з піску, привізши 3500 тонн на майданчик колишнього металургійного комбінату.

Представник World Records Guinness підтвердив рекорд у п'ятницю. Він обійшов попереднього рекордсмена заввишки14,84 метрів, побудованого на початку цього року в Індії.

 

Новий піщаний замок прикрашений відомими туристичними об'єктами, такими як афінський Акрополь, Собор Святого сімейства у Барселоні і Пізанська вежа.

Передбачається, що замок буде стояти принаймні до 24 вересня.


ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter