Шульц назвав євроскептиків з AfD "ганьбою для Німеччини"

Середа, 13 вересня 2017, 08:53
Версія для друку Коментарі

Лідер Соціал-демократичної партії Німеччини і кандидат на пост канцлера Мартін Шульц піддав жорсткій критиці євроскептичну правопопулістську партію "Альтернатива для Німеччини" (AfD).

Про це повідомляє Merkur.

Під час виступу в вечірньому ефірі телеканалу ZDF, де Шульц відповідав на запитання телеглядачів, він звинуватив AfD в отруєнні соціального клімату в Німеччині.

"Це партія провокаторів. Вони не пропонують ніякої альтернативи для Німеччини, вони - ганьба для нашої країни", - сказав Шульц.

Нагадаємо, глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель порівняв "Альтернативу для Німеччини" з нацистами.

Нагадаємо, Аліс Вайдель, яка разом з Александером Гауландом очолює передвиборний список "Альтернативи для Німеччини", опинилася в центрі скандалу через витік електронних листів зі зневажливими висловлюваннями про мігрантів та уряд Німеччини.

Згідно із недавніми опитуваннями, близько 9 відсотків виборців підтримують AfD на парламентських виборах, які пройдуть 24 вересня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter