Юнкер готовий визнати "так" на референдумі про незалежність Каталонії

Четвер, 14 вересня 2017, 18:38
Версія для друку Коментарі

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив про готовність визнати думку тих, хто проголосує за незалежність Каталонії на референдумі.

Про це повідомляє Politico.

"Єврокомісія не втручається у внутрішні, домашні дебати" - сказав він у відповідь на питання про його ставлення до референдуму в Каталонії. Юнкер додав, що розмови про це мають гіпотетичний характер, оскільки референдум не визнаний Іспанією.

Однак, за його словами, "якщо на референдумі люди скажуть "так" незалежності Каталонії, ми будемо поважати їх думку".

При цьому Юнкер наголосив, навіть якщо це станеться, "Каталонія не стане членом ЄС на наступний же день після голосування".

Нагадаємо, парламент Каталонії 6 вересня схвалив референдум про незалежність, який запланували на 1 жовтня.

Конституційний суд Іспанії 7 вересня призупинив дію прийнятого парламентом Каталонії закону про проведення референдуму. Суд також призупинив дію прийнятого минулого тижня регіональним парламентом Каталонії закону про порядок відокремлення регіону.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter