Порошенко продемонстрував у Радбезі ООН російські військові квитки

Середа, 20 вересня 2017, 18:32
Фото
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради безпеки ООН продемонстрував російські військові квитки - факт того, що Росія керує терористичною діяльністю на Донбасі.

Про це Порошенко заявив на засіданні Ради безпеки ООН в середу в Нью-Йорку.

"Російський лейтмотив про те, що "нас там немає", не витримує ніякої критики. Є факти того, що Росія створює, керує, контролює та фінансує терористичну діяльність на Донбасі. Ця трирічна агресія Росії привела до того, що деякі військовослужбовці РФ опинилися навіть у наших тюрмах", - заявив Порошенко, демонструючи російські військові квитки.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що Україна потребує допомоги миротворців ООН через збройну агресію РФ проти України.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter