В Австрії заарештували фігуранта списку найбільш розшукуваних в ЄС злочинців

П'ятниця, 22 вересня 2017, 17:56
Версія для друку Коментарі

У Відні заарештували 39-річного сомалійця, якого розшукувала шведська влада, і який перебував у списку найбільш розшукуваних злочинців в країнах Євросоюзу.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європолу.

Сомалієць був заарештований у Відні 19 вересня. У Швеції йому було пред'явлено звинувачення у спробі вбивства своєї дружини.

7 червня 2016 року підозрюваний намагався вбити свою дружину, напавши на неї з сокирою. Його жертва була серйозно поранена. Він втік від правоохоронців і шведська влада видала європейський ордер на його арешт.

Слідство встановило, що підозрюваний ховався в Австрії під іншим прізвищем. Пізніше слідчі зафіксували підозрюваного у Відні, де його заарештували на цьому тижні.


ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter