В Австрії заарештували фігуранта списку найбільш розшукуваних в ЄС злочинців

П'ятниця, 22 вересня 2017, 17:56
Версія для друку Коментарі

У Відні заарештували 39-річного сомалійця, якого розшукувала шведська влада, і який перебував у списку найбільш розшукуваних злочинців в країнах Євросоюзу.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європолу.

Сомалієць був заарештований у Відні 19 вересня. У Швеції йому було пред'явлено звинувачення у спробі вбивства своєї дружини.

7 червня 2016 року підозрюваний намагався вбити свою дружину, напавши на неї з сокирою. Його жертва була серйозно поранена. Він втік від правоохоронців і шведська влада видала європейський ордер на його арешт.

Слідство встановило, що підозрюваний ховався в Австрії під іншим прізвищем. Пізніше слідчі зафіксували підозрюваного у Відні, де його заарештували на цьому тижні.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter