В Австрії заарештували фігуранта списку найбільш розшукуваних в ЄС злочинців

П'ятниця, 22 вересня 2017, 17:56
Версія для друку Коментарі

У Відні заарештували 39-річного сомалійця, якого розшукувала шведська влада, і який перебував у списку найбільш розшукуваних злочинців в країнах Євросоюзу.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європолу.

Сомалієць був заарештований у Відні 19 вересня. У Швеції йому було пред'явлено звинувачення у спробі вбивства своєї дружини.

7 червня 2016 року підозрюваний намагався вбити свою дружину, напавши на неї з сокирою. Його жертва була серйозно поранена. Він втік від правоохоронців і шведська влада видала європейський ордер на його арешт.

Слідство встановило, що підозрюваний ховався в Австрії під іншим прізвищем. Пізніше слідчі зафіксували підозрюваного у Відні, де його заарештували на цьому тижні.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter