У МЗС Німеччини готують пропозиції щодо миротворців, вважаючи їх реальними

Субота, 23 вересня 2017, 15:16
Версія для друку Коментарі

У міністерстві закордонних справ Німеччини вважають реальним узгодження параметром миротворчої місії на Донбасі.

Про це заявив уповноважений з країн Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії МЗС Німеччини Андреас Пешке в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Він, зокрема, розповів про початок діалогу з Францією з питання підготовки компромісних пропозицій.

"Що стосується нашої участі... Ми зараз обговорюємо це питання з партнерами. Перш за все, з нашими французькими партнерами бо ми тісно співпрацюємо в Нормандському форматі. Я думаю, що після цього буде обговорення кінцевого варіанту з українськими партнерами і російською стороною", - заявив він.

Дипломат не став прогнозувати, чи будуть такі пропозиції подані як "франко-німецькі", але зазначив, що "в решті решт, це повинні бути спільні зусилля".

На питання про те, чи можливо знайти компроміс щодо мандату такої місії найближчим часом, він відповів "Я думаю, так. Це можливо".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter