У МЗС Німеччини готують пропозиції щодо миротворців, вважаючи їх реальними

Субота, 23 вересня 2017, 15:16
Версія для друку Коментарі

У міністерстві закордонних справ Німеччини вважають реальним узгодження параметром миротворчої місії на Донбасі.

Про це заявив уповноважений з країн Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії МЗС Німеччини Андреас Пешке в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Він, зокрема, розповів про початок діалогу з Францією з питання підготовки компромісних пропозицій.

"Що стосується нашої участі... Ми зараз обговорюємо це питання з партнерами. Перш за все, з нашими французькими партнерами бо ми тісно співпрацюємо в Нормандському форматі. Я думаю, що після цього буде обговорення кінцевого варіанту з українськими партнерами і російською стороною", - заявив він.

Дипломат не став прогнозувати, чи будуть такі пропозиції подані як "франко-німецькі", але зазначив, що "в решті решт, це повинні бути спільні зусилля".

На питання про те, чи можливо знайти компроміс щодо мандату такої місії найближчим часом, він відповів "Я думаю, так. Це можливо".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter