Єврокомісія дозволила уряду ФРН виділити 150 млн євро кредиту для Air Berlin

Понеділок, 04 вересня 2017, 19:51
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія дозволила уряду Німеччини надати державну допомогу авіакомпанії Air Berlin у вигляді тимчасового кредиту на суму 150 млн. євро.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії.

"Цей захід дозволить організувати ліквідацію неплатоспроможної авіакомпанії Air Berlin без невиправданої спотвореної конкуренції на єдиному ринку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кредит буде виплачуватись кількома траншами за суворих умов. Зокрема, Air Berlin повинна показувати свої потреби в ліквідності щотижня, і нові транші будуть виплачуватись лише за умови використання всієї наявної ліквідності.

Німеччина взяла на себе зобов'язання забезпечити повне погашення кредиту, або ж уряд ФРН подасть план злиття для Air Berlin.

Авіакомпанія Air Berlin зазнавала збитків кілька років поспіль. У середині серпня перевізник ініціював процедуру банкрутства після того, як головний акціонер - Etihad - відмовився надавати подальшу фінансову підтримку.

Зараз тривають переговори, у тому числі з найбільшим німецьким перевізником Lufthansa, щодо продажу активів Air Berlin.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter