Єврокомісія дозволила уряду ФРН виділити 150 млн євро кредиту для Air Berlin

Понеділок, 04 вересня 2017, 19:51
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія дозволила уряду Німеччини надати державну допомогу авіакомпанії Air Berlin у вигляді тимчасового кредиту на суму 150 млн. євро.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії.

"Цей захід дозволить організувати ліквідацію неплатоспроможної авіакомпанії Air Berlin без невиправданої спотвореної конкуренції на єдиному ринку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кредит буде виплачуватись кількома траншами за суворих умов. Зокрема, Air Berlin повинна показувати свої потреби в ліквідності щотижня, і нові транші будуть виплачуватись лише за умови використання всієї наявної ліквідності.

Німеччина взяла на себе зобов'язання забезпечити повне погашення кредиту, або ж уряд ФРН подасть план злиття для Air Berlin.

Авіакомпанія Air Berlin зазнавала збитків кілька років поспіль. У середині серпня перевізник ініціював процедуру банкрутства після того, як головний акціонер - Etihad - відмовився надавати подальшу фінансову підтримку.

Зараз тривають переговори, у тому числі з найбільшим німецьким перевізником Lufthansa, щодо продажу активів Air Berlin.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter