Єврокомісія дозволила уряду ФРН виділити 150 млн євро кредиту для Air Berlin

Понеділок, 04 вересня 2017, 19:51
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія дозволила уряду Німеччини надати державну допомогу авіакомпанії Air Berlin у вигляді тимчасового кредиту на суму 150 млн. євро.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії.

"Цей захід дозволить організувати ліквідацію неплатоспроможної авіакомпанії Air Berlin без невиправданої спотвореної конкуренції на єдиному ринку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кредит буде виплачуватись кількома траншами за суворих умов. Зокрема, Air Berlin повинна показувати свої потреби в ліквідності щотижня, і нові транші будуть виплачуватись лише за умови використання всієї наявної ліквідності.

Німеччина взяла на себе зобов'язання забезпечити повне погашення кредиту, або ж уряд ФРН подасть план злиття для Air Berlin.

Авіакомпанія Air Berlin зазнавала збитків кілька років поспіль. У середині серпня перевізник ініціював процедуру банкрутства після того, як головний акціонер - Etihad - відмовився надавати подальшу фінансову підтримку.

Зараз тривають переговори, у тому числі з найбільшим німецьким перевізником Lufthansa, щодо продажу активів Air Berlin.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter