Компанії мають попереджати про моніторинг особистого листування працівників – ЄСПЛ

Вівторок, 05 вересня 2017, 14:03
Версія для друку Коментарі

Компанії повинні заздалегідь попереджати своїх співробітників, що їхнє приватне листування на роботі підлягає моніторингу.

Таке рішення виніс Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у вівторок, 5 вересня, повідомляє Reuters.

Суд розглянув скаргу громадянина Румунії, якого звільнили з роботи 10 років тому. Чоловік переписувався з членами своєї родини, використовуючи робочий обліковий запис, через що й був звільнений.

Компанія надала працівнику його приватне листування з братом і нареченою, яке той вів у месенджері Yahoo, як доказ порушення заборони на використання робочого сервісу в особистих цілях.

Європейський суд постановив, що румунські судді, які підтримали у справі компанію-роботодавця, не захистили право чоловіка на приватне життя та листування. Суд заявив, що працівника не було попереджено заздалегідь про моніторинг чи імовірний доступ до його приватних повідомлень.

Суд також стверджує, що не зміг оцінити, чи були законні підстави для моніторингу листування працівника. Адже не було жодних припущень про те, що він піддавав компанію ризику, наприклад, ведучи нелегальну діяльність в інтернеті. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter