Компанії мають попереджати про моніторинг особистого листування працівників – ЄСПЛ

Вівторок, 05 вересня 2017, 14:03
Версія для друку Коментарі

Компанії повинні заздалегідь попереджати своїх співробітників, що їхнє приватне листування на роботі підлягає моніторингу.

Таке рішення виніс Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у вівторок, 5 вересня, повідомляє Reuters.

Суд розглянув скаргу громадянина Румунії, якого звільнили з роботи 10 років тому. Чоловік переписувався з членами своєї родини, використовуючи робочий обліковий запис, через що й був звільнений.

Компанія надала працівнику його приватне листування з братом і нареченою, яке той вів у месенджері Yahoo, як доказ порушення заборони на використання робочого сервісу в особистих цілях.

Європейський суд постановив, що румунські судді, які підтримали у справі компанію-роботодавця, не захистили право чоловіка на приватне життя та листування. Суд заявив, що працівника не було попереджено заздалегідь про моніторинг чи імовірний доступ до його приватних повідомлень.

Суд також стверджує, що не зміг оцінити, чи були законні підстави для моніторингу листування працівника. Адже не було жодних припущень про те, що він піддавав компанію ризику, наприклад, ведучи нелегальну діяльність в інтернеті. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter