Поліція ФРН під час обшуків знайшла перелік цілей з 5000 прізвищ - ЗМІ

Субота, 09 вересня 2017, 10:21
Версія для друку Коментарі

Німецька поліція знайшли списки з прізвищами 5000 осіб, у тому числі понад 100 політиків, які були потенційними цілями для нападів.

Про це повідомляє Die Welt.

Поліція провела рейди у будинках та на робочих місцях двох підозрюваних у тероризмі у східнонімецькому штаті Мекленбург-Передня Померанія ще минулого тижня, однак подробиці стали відомі тільки тепер.

Видання, посилаючись на джерела в поліції, повідомляє, що один з підозрюваних, колишній поліцейський, якого відсторонили від роботи, використав свій робочий комп'ютер для пошуку адрес політиків.

Раніше федеральна прокуратура заявила, що підозрювані планували захоплення та вбивства політиків через їхні погляди на імміграцію.

Підозрювані нібито вважали, що міграційна політика ФРН призведе до збідніння країни, і почали створювати запас продуктів харчування та боєприпасів і планувати напади.

Видання відзначає, що політики у списку належали до широкого кола партій, включаючи консерваторів канцлера Ангели Меркель.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter