Лідера Scooter не виключали з журі німецького телешоу через Крим

Четвер, 12 жовтня 2017, 11:09
оновлено
Версія для друку Коментарі

Оновлення складу журі німецького телешоу, до якого входив вокаліст німецької групи Scooter Ейч Пі Бакстер, очевидно, не пов'язане з політикою і його поїздкою до окупованого Криму.

Сьогодні посол України в Німеччині Андрій Мельник повідомив, що Ейч Пі Бакстер вилетів зі складу журі німецького телешоу після протесту українського дипломата через відвідування музикантом окупованого Росією Криму.

"Святкуєм естрадно-дипломатичну перемогу у ФРН! Після нашого протесту кримський вояжер H.P.Baxxter зі "Скутера" вилетів із жюрі #DSDS!" - написав він.

Однак німецький телеканал RTL, який створює телешоу, в останні два роки щосезону змінює всіх трьох суддів. Незмінним залишається лише продюсер Дітер Болен.

Цього разу теж змінили всіх членів журі, в тому числі Бакстера.

Про зміну складу сьогодні написали німецькі ЗМІ, жодної згадки про політичні мотиви рішення там немає.

Нагадаємо, посол України Андрій Мельник зустрічався з менеджером гурту у Гамбурзі, щоб відмовити Scooter від виступу в анексованому Криму. Заступник генпрокурора України Євген Єнін раніше заявляв, що музикантам гурту загрожує до 8 років ув’язнення у разі приїзду в Крим в обхід українського законодавства.

Плани гурту відвідати окупований Крим розкритикувала депутат Європарламенту Ребекка Гармс.

Попри застороги, гурт Scooter таки прибув  до анексованого Криму. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter