Лідера Scooter не виключали з журі німецького телешоу через Крим

Четвер, 12 жовтня 2017, 11:09
оновлено
Версія для друку Коментарі

Оновлення складу журі німецького телешоу, до якого входив вокаліст німецької групи Scooter Ейч Пі Бакстер, очевидно, не пов'язане з політикою і його поїздкою до окупованого Криму.

Сьогодні посол України в Німеччині Андрій Мельник повідомив, що Ейч Пі Бакстер вилетів зі складу журі німецького телешоу після протесту українського дипломата через відвідування музикантом окупованого Росією Криму.

"Святкуєм естрадно-дипломатичну перемогу у ФРН! Після нашого протесту кримський вояжер H.P.Baxxter зі "Скутера" вилетів із жюрі #DSDS!" - написав він.

Однак німецький телеканал RTL, який створює телешоу, в останні два роки щосезону змінює всіх трьох суддів. Незмінним залишається лише продюсер Дітер Болен.

Цього разу теж змінили всіх членів журі, в тому числі Бакстера.

Про зміну складу сьогодні написали німецькі ЗМІ, жодної згадки про політичні мотиви рішення там немає.

Нагадаємо, посол України Андрій Мельник зустрічався з менеджером гурту у Гамбурзі, щоб відмовити Scooter від виступу в анексованому Криму. Заступник генпрокурора України Євген Єнін раніше заявляв, що музикантам гурту загрожує до 8 років ув’язнення у разі приїзду в Крим в обхід українського законодавства.

Плани гурту відвідати окупований Крим розкритикувала депутат Європарламенту Ребекка Гармс.

Попри застороги, гурт Scooter таки прибув  до анексованого Криму. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter