У Британії заявили про небувалий досі рівень терористичної загрози

Середа, 18 жовтня 2017, 09:47
Версія для друку Коментарі

Велика Британія зіткнулася з найвищим в історії рівнем терористичної загрози і нові теракти в країні невідворотні.

Про це заявив глава служби контррозвідки Британії МІ5 Ендрю Паркер, повідомляє The Guardian.

За його словами, протягом останнього року відбулося драматичне зростання ісламського тероризму, який проявив себе у терактах у Вестмінстері, Манчестері на Лондонському мосту.

"Ця загроза є багатовимірною, швидко розростається і працює в масштабах і темпах, які ми не бачили раніше" – сказав Паркер.

"Це найшвидші темпи за всю мою 34-річну кар’єру.  Сьогодні все більше терористичної діяльності, яка досягає нас все швидше, і виявити її все важче " – додав він.

За словами Паркера, МІ5 вдалося відвернути більше терактів, ніж кількість тих, що все-таки сталися. За останні чотири роки спецслужбам вдалося попередити 20 терактів, сім з них були попереджені в останні сім місяців.

"В даний час ми ведемо більше 500 розслідувань, в які залучені близько 3 приватних осіб, що імовірно мають відношення до екстремістської діяльності в тому чи іншому роді", - сказав Паркер.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter