У Британії заявили про небувалий досі рівень терористичної загрози

Середа, 18 жовтня 2017, 09:47
Версія для друку Коментарі

Велика Британія зіткнулася з найвищим в історії рівнем терористичної загрози і нові теракти в країні невідворотні.

Про це заявив глава служби контррозвідки Британії МІ5 Ендрю Паркер, повідомляє The Guardian.

За його словами, протягом останнього року відбулося драматичне зростання ісламського тероризму, який проявив себе у терактах у Вестмінстері, Манчестері на Лондонському мосту.

"Ця загроза є багатовимірною, швидко розростається і працює в масштабах і темпах, які ми не бачили раніше" – сказав Паркер.

"Це найшвидші темпи за всю мою 34-річну кар’єру.  Сьогодні все більше терористичної діяльності, яка досягає нас все швидше, і виявити її все важче " – додав він.

За словами Паркера, МІ5 вдалося відвернути більше терактів, ніж кількість тих, що все-таки сталися. За останні чотири роки спецслужбам вдалося попередити 20 терактів, сім з них були попереджені в останні сім місяців.

"В даний час ми ведемо більше 500 розслідувань, в які залучені близько 3 приватних осіб, що імовірно мають відношення до екстремістської діяльності в тому чи іншому роді", - сказав Паркер.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: Ми не говоримо з Україною ані про батіг, ані про пряник

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"

Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter