Британський лоукостер EasyJet купить 25 літаків збанкрутілої Air Berlin

Четвер, 19 жовтня 2017, 19:51
Версія для друку Коментарі

Британський лоукостер EasyJet у п'ятницю оголосить про купівлю частині літаків збанкрутілої німецької авіакомпанії Air Berlin.

Про це повідомляє BZ-Berlin із посиланням на учасників переговорів.

Йдеться про купівлю 25 літаків Airbus A320. Відзначається, що 20 із них залишаться на базі у Берліні.

Компанія Easyjet вже подала запит до компаній, які займаються багажем в німецьких аеропортах, щодо обслуговування літаків в берлінському аеропорту "Тегель".

Air Berlin та EasyJet відмовилися від офіційних коментарів.

Нагадаємо, Air Berlin був другим за потужністю німецьким гравцем на ринку авіаперевезень. Компанія кілька років поспіль зазнавала збитків, у 2016 році вони склали 780 млн євро.

Авіакомпанія оголосила про неплатоспроможність після того, як головний акціонер - Etihad - відмовився надавати фінансову підтримку.

Зараз літаки Air Berlin продовжують виконувати рейси завдяки отриманому від уряду Німеччини кредиту в 150 млн євро, однак перевізник припинить польоти з 28 жовтня.

Німецька авіакомпанія Lufthansa має намір придбати більшу частину підрозділів Air Berlin s 82 літаки компанії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter