В офісах Daimler та Volkswagen провели обшуки за підозрою у картельній змові

Понеділок, 23 жовтня 2017, 19:00
Версія для друку Коментарі

В офісах концерну Daimler та компанії Volkswagen було проведено обшуки антимонопольними слідчими ЄС та Німеччини в рамках розширення розслідування за підозрою у картельній змові німецьких автовиробників.

Про це повідомляє Reuters.

Нагадаємо, у липні цього року орган ЄС з контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції заявив, що ведеться слідство щодо декількох німецьких автовиробників за підозрою у картельній змові щодо дизельної технології та систем контролю шкідливих викидів.

Представники Daimler та VW повідомили, що були проведені обшуки в офісах концерну Daimler та перевірено документи у штаб-квартирі фірми Volkswagen (VW) в Вольфсбурзі та офісі Audi у південному німецькому місті Інгольштадт.

У Єврокомісії відмовилася надати детальну інформацію про хід розслідування, заявивши лише, що мають "побоювання, що деякі автовиробники Німеччини могли порушувати антимонопольні правила ЄС, що забороняють картельні та інші обмежувальні бізнесові практики".

Єврокомісія назвала обшуки початковим кроком у розслідуванні, зазначивши, що вони не означають, що перевірена компанія визнається винною в недобросовісній конкуренції.

Нагадаємо, минулого тижня було проведено обшук у центральному офісі автомобільного концерну BMW в Мюнхені за підозрою у картельній змові німецьких автовиробників.

Нещодавно Єврокомісія оштрафувала за картельну змову автомобільні концерни Volkswagen MAN, Daimler, Volvo та Iveco на рекордну суму в розмірі 2,9 мільярда євро

Пізніше в рамках цієї справи ще на 880 мільйонів євро був оштрафований шведський концерн Scania.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter