В офісах Daimler та Volkswagen провели обшуки за підозрою у картельній змові

Понеділок, 23 жовтня 2017, 19:00
Версія для друку Коментарі

В офісах концерну Daimler та компанії Volkswagen було проведено обшуки антимонопольними слідчими ЄС та Німеччини в рамках розширення розслідування за підозрою у картельній змові німецьких автовиробників.

Про це повідомляє Reuters.

Нагадаємо, у липні цього року орган ЄС з контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції заявив, що ведеться слідство щодо декількох німецьких автовиробників за підозрою у картельній змові щодо дизельної технології та систем контролю шкідливих викидів.

Представники Daimler та VW повідомили, що були проведені обшуки в офісах концерну Daimler та перевірено документи у штаб-квартирі фірми Volkswagen (VW) в Вольфсбурзі та офісі Audi у південному німецькому місті Інгольштадт.

У Єврокомісії відмовилася надати детальну інформацію про хід розслідування, заявивши лише, що мають "побоювання, що деякі автовиробники Німеччини могли порушувати антимонопольні правила ЄС, що забороняють картельні та інші обмежувальні бізнесові практики".

Єврокомісія назвала обшуки початковим кроком у розслідуванні, зазначивши, що вони не означають, що перевірена компанія визнається винною в недобросовісній конкуренції.

Нагадаємо, минулого тижня було проведено обшук у центральному офісі автомобільного концерну BMW в Мюнхені за підозрою у картельній змові німецьких автовиробників.

Нещодавно Єврокомісія оштрафувала за картельну змову автомобільні концерни Volkswagen MAN, Daimler, Volvo та Iveco на рекордну суму в розмірі 2,9 мільярда євро

Пізніше в рамках цієї справи ще на 880 мільйонів євро був оштрафований шведський концерн Scania.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter