Додон не поїде на саміт Східного партнерства у Брюссель

Вівторок, 31 жовтня 2017, 12:36
Версія для друку Коментарі

Президент Молдови Ігор Додон не поїде на майбутній саміт Східного партнерства у Брюсселі.

Про це він заявив в інтерв'ю російському агентству ТАСС.

"Я не проти співпраці з ЄС. Але я не хочу, щоб наш народ змушували робити вибір між Заходом і Сходом, перетворюючи на "гарматне м'ясо" для геополітичних ігор", - зазначив він.

"До речі, мене не радує перспектива опинитися "в одній корзині" з Україною, що переживає збройний конфлікт на Донбасі, як це планується на саміті Східного партнерства у Брюсселі. Тому я туди не поїду", - сказав Додон.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп звернувся до Євросоюзу з проханням про "позитивний сигнал" напередодні саміту Східного партнерства, який пройде в кінці листопада в Брюсселі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter