Додон не поїде на саміт Східного партнерства у Брюссель

Вівторок, 31 жовтня 2017, 12:36
Версія для друку Коментарі

Президент Молдови Ігор Додон не поїде на майбутній саміт Східного партнерства у Брюсселі.

Про це він заявив в інтерв'ю російському агентству ТАСС.

"Я не проти співпраці з ЄС. Але я не хочу, щоб наш народ змушували робити вибір між Заходом і Сходом, перетворюючи на "гарматне м'ясо" для геополітичних ігор", - зазначив він.

"До речі, мене не радує перспектива опинитися "в одній корзині" з Україною, що переживає збройний конфлікт на Донбасі, як це планується на саміті Східного партнерства у Брюсселі. Тому я туди не поїду", - сказав Додон.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп звернувся до Євросоюзу з проханням про "позитивний сигнал" напередодні саміту Східного партнерства, який пройде в кінці листопада в Брюсселі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter