Тереза Мей назвала суму компенсації за вихід Британії з ЄС

Вівторок, 12 грудня 2017, 08:58
Версія для друку Коментарі

Велика Британія заплатить за вихід з Євросоюзу 35-39 млрд фунтів стерлінгів (40-44 млрд. євро).

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час дебатів у парламенті, повідомляє Sky News.

"Як я вже відзначила, ми визначили обсяг виплат та методику розрахунку. За розрахунками, сума складе 35-39 млрд фунтів стерлінгів", - заявила Мей.

За її словами, у майбутньому співпраця ЄС та Британії триватиме. "Можуть існувати деякі програми, в яких ми хочемо залишатись і брати участь, і тому ми будемо готові платити відповідну ціну", - додала вона.

Водночас Мей підкреслила, що, як і раніше, дотримується принципу, що краще не мати ніякої угоди з ЄС, ніж укласти угоду на поганих умовах.

Раніше повідомлялося, що від 17 до 18 млрд євро Британія, як очікується, заплатить у 2019 році в рамках так званої багаторічної фінансової структури ЄС.

Крім того, наприкінці 2020 року потрібно буде заплатити від 21 до 23 млрд євро суми залишкових зобов’язань, які досі були не виплачені.

Також у ЄС очікують від Британії виплати від 2 до 4 млрд євро фактичних зобов’язань – в основному йдеться про такі речі, як виплата в майбутньому пенсій європейським держслужбовцям.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter