Пілоти Ryanair проведуть 24-годинний страйк 20 грудня

Вівторок, 12 грудня 2017, 17:01
Версія для друку Коментарі

Пілоти ірландської авіакомпанії Ryanair, що входять до Асоціації пілотів авіаліній Ірландії, оголосили про наміри провести 24-годинний страйк.

Про це повідомляє Reuters.

Пілоти, більшість з яких мають звання капітана, у середу 20 грудня не вийдуть на роботу. Очкується, що страйк спричинить незручності для пасажирів і завдасть матеріальних збитків авіакомпанії.

Ryanair, яка не визнає профспілки, заявила, що заявку на проведення страйку підписали 28% пілотів і попередила їх про можливу втрату премій.

Причиною страйку є суперечка пілотів і авіакомпанії щодо умов оплати праці.

Ryanair базується в Ірландії, проте виконує польоти по всьому Євросоюзу і в ряд інших країн, використовуючи в якості великих пересадочних вузлів багато аеропортів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter