РФ продовжує озброювати Сербію, щоб збільшити вплив на Балканах

Четвер, 21 грудня 2017, 16:34
Версія для друку Коментарі

Сербія веде переговори про закупівлю військових вертольотів з Росії, а також про створення спеціальної ремонтної бази, що дозволить присутність військових РФ в регіоні.

Про це повідомляє The Associated Press.

Агентство відзначає, що постачання зброї РФ може призвести до зростання напруженості на Балканах та збільшити вплив Москви в регіоні.

Міністр оборони Сербії Александар Вулін заявив, що між президентами РФ та Сербії була досягнута домовленість про "високий рівень військового співробітництва".

За словами Вуліна, Сербія хоче закупити шість вертольотів Мі-17, а також сформувати ремонтну базу для російських вертольотів, що насправді дозволить присутність російських військових в регіоні.

Міністр оборони наголосив, що близькі військові та інші зв'язки з Росією "істотно змінили та посилили" позицію Сербії на міжнародному рівні.

Нагадаємо, у жовтні Росія почала реалізацію домовленості про постачання шести винищувачів МіГ-29 Сербії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter