РФ продовжує озброювати Сербію, щоб збільшити вплив на Балканах

Четвер, 21 грудня 2017, 16:34
Версія для друку Коментарі

Сербія веде переговори про закупівлю військових вертольотів з Росії, а також про створення спеціальної ремонтної бази, що дозволить присутність військових РФ в регіоні.

Про це повідомляє The Associated Press.

Агентство відзначає, що постачання зброї РФ може призвести до зростання напруженості на Балканах та збільшити вплив Москви в регіоні.

Міністр оборони Сербії Александар Вулін заявив, що між президентами РФ та Сербії була досягнута домовленість про "високий рівень військового співробітництва".

За словами Вуліна, Сербія хоче закупити шість вертольотів Мі-17, а також сформувати ремонтну базу для російських вертольотів, що насправді дозволить присутність російських військових в регіоні.

Міністр оборони наголосив, що близькі військові та інші зв'язки з Росією "істотно змінили та посилили" позицію Сербії на міжнародному рівні.

Нагадаємо, у жовтні Росія почала реалізацію домовленості про постачання шести винищувачів МіГ-29 Сербії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter