Україні треба терміново міняти закон про експортно-кредитне агентство - Микольська

Четвер, 28 грудня 2017, 09:43
Версія для друку Коментарі

Україні треба якомога швидше внести зміни в закон про експортно-кредитне агентство, що необхідний для розвитку українського експорту.

Про це в інтерв'ю "Європейській правді" повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська.

"Для того щоб говорити про допомогу або участь міжнародних фінансових установ, нам потрібно в першу чергу передбачити прозорі правила функціонування даного агентства і прозорі корпоративні правила. Це мають бути прозорі процедури ухвалення рішень, формування ризиків, відповідно до міжнародних правил", - сказала вона

Однак, за словами Микольської, в процесі підготовки документів на створення експортно-кредитного агентства було виявлено низку прогалин у профільному законі, які потребують додаткового регулювання або потребують зміни.

"Тому ми розробили проект змін до Закону про ЕКА і найближчим часом зустрінемося з представниками колективу авторів закону, щоб обговорити ці питання та домовитися про спільні кроки. Нам дуже важливо, щоб ці зміни було ухвалено якомога швидше, аби запустити ефективну роботу ЕКА", - сказала торговий представник України.

Микольська також повідомила, що оптимальним початковим форматом роботи агентства буде надання страхових послуг вже у 2018 році.

"Попередньо ми говорили про три роки роботи агентства у форматі страхування, перестрахування і страхового гарантування, але тут ми говоримо про те, що можуть бути додаткові послуги.Тобто замість різкого переходу буде поступова поява додаткових послуг до портфелю експортно-страхового агентства", - заявила вона.

Детальніше читайте на сайті "ЄвроПравди" в інтерв'ю: "Наталія Микольська: Росія не є нашим партнером, це просто країна, з якою ми торгуємо".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter