МЗС Німеччини попередило громадян через можливі сутички в Єрусалимі

Середа, 06 грудня 2017, 12:49
Версія для друку Коментарі

МЗС Німеччини зробило застереження для громадян країни у зв’язку з можливими сутичками у Єрусалимі, спровокованими рішенням США про перенесення посольства до Єрусалима.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

"З 6 грудня в Єрусалимі, на Західному березі річки Йордан і в секторі Газа можуть пройти демонстрації. Не можна виключати спалахи насильства", - йдеться в повідомленні МЗС.

Міністерство закликало громадян отримувати інформацію з місцевих ЗМІ та уникати небезпечних районів.

Як зазначає Spiegel, розлючені очікуваним оголошенням президента США Дональда Трампа про перенесення посольства з Тель-Авіва до Єрусалима палестинці вже закликали до трьох "днів гніву".

Ізраїльська розвідка при цьому вважає, що демонстрації палестинців не переростуть у масштабні сутички.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Німеччини попередив Білий Дім, що визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю "підсилить" напруження у регіоні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter