МЗС Німеччини попередило громадян через можливі сутички в Єрусалимі

Середа, 06 грудня 2017, 12:49
Версія для друку Коментарі

МЗС Німеччини зробило застереження для громадян країни у зв’язку з можливими сутичками у Єрусалимі, спровокованими рішенням США про перенесення посольства до Єрусалима.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

"З 6 грудня в Єрусалимі, на Західному березі річки Йордан і в секторі Газа можуть пройти демонстрації. Не можна виключати спалахи насильства", - йдеться в повідомленні МЗС.

Міністерство закликало громадян отримувати інформацію з місцевих ЗМІ та уникати небезпечних районів.

Як зазначає Spiegel, розлючені очікуваним оголошенням президента США Дональда Трампа про перенесення посольства з Тель-Авіва до Єрусалима палестинці вже закликали до трьох "днів гніву".

Ізраїльська розвідка при цьому вважає, що демонстрації палестинців не переростуть у масштабні сутички.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Німеччини попередив Білий Дім, що визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю "підсилить" напруження у регіоні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter