"Ядерна кнопка постійно у мене на столі": лідер КНДР розповів про свої наміри

Понеділок, 01 січня 2018, 11:46
Версія для друку Коментарі

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин у новорічному зверненні до народу заявив, що його країна не застосує ядерну зброю першою, але готова відповісти на атаки.

Про це повідомляє північнокорейська державна агенція KCNA, що наводить текст виступу "шановного товариша Кім Чен Ина".

Головним противником країни він прогнозовано назвав Сполучені штати Америки. "Останнього року США і його соратники піддали КНДР репресіям та ізоляції", - заявив він, визнавши, що країна постраждала від посилення санкцій, запроваджених в ООН.

Запорукою успіху КНДР він назвав ядерну програму.

"За останній рік мі успішно досягли нашої стратегічної мети – успішно провели ракетні та ядерні випробування", - заявив лідер країни, поставивши нову мету – налагодження серійного виробництва ядерної зброї. "Ми повинні знати, що вся континентальна територія США є під прицілом нашої ядерної зброї, а ядерна кнопка постійно перебуває у мене на столі", - наголосив він.

Водночас він вважає, що ці слова не є погрозою.

Кім Чен Ин заявив, що Північна Корея "любить мир", "не буде погрожувати нікому ядерною зброєю" і "ніколи не використає ядерну зброю, доки агресивні іноземні сили не порушать наші суверенні інтереси". Він також висловив впевненість, що США не нападуть на КНДР.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Олеся Басараб, Братислава, для Європейської правди

Між новим урядом та перевиборами: куди ведуть масштабні протести у Словаччині

Колишній словацький прем'єр, який старанно створював собі імідж проєвропейського політика, зруйнував його однією заявою. Однак його відставка вже була не здатна заспокоїти протести. Словаки продовжують вимагати повного оновлення політичної системи.

Денис Колесник, для Європейської правди

Пропаганду забанять у Google: Франція готує новий закон для протидії фейкам на виборах

Новий закон дозволяє ухвалювати рішення про видалення сайту з пошукових систем або вилучення окремого контенту. Зважаючи на необхідність швидко реагувати під час виборчої кампанії, суддя матиме не більше 48 годин для ухвалення такого рішення...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter