В Австрії обурені заявою глави МВС про "концентраційні" центри для біженців

Четвер, 11 січня 2018, 20:00
Версія для друку Коментарі

Глава МВС Австрії, член ультраправої Партії свободи Герберт Кікль спричинив хвилю обурення словами про необхідність концентрації біженців у окремих центрах.

Про це повідомляє видання Kurier.

"Це центри з належною інфраструктурою, в яких ми могли б утримувати прохачів притулку, де вони були б сконцентровані в одному місці, оскільки наша загальна ціль полягає у швидкому досягненні потрібного результату" - сказав Кікль.

В Австрії сприйняли заяву міністра як навмисну асоціацію з нацистськими концтаборами.

Кікль заявив, що випадково обрав саме таке формулювання і відкинув звинувачення у тому, що Партія свободи прагне зосередити біженців в окремих районах.

Він пояснив, що не мав на меті своїм добором слів влаштувати провокацію і що зосередження біженців в одному місці сприяє безпеці і є зручним у плані координації у процесі розгляду клопотань про притулок.

Втім багато опозиційних політиків і громадських діячів не задовольнили такі пояснення. Заступник мера Відня Маря Васіллако охарактеризувала слова міністра як "неприйнятну гру з найтемнішим періодом нашої історії".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter