Трамп пообіцяв продати Норвегії літаки, які існують лише в комп'ютерній грі

П'ятниця, 12 січня 2018, 11:21
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп повідомив про продаж Норвегії винищувачів F-52, які існують тільки в комп'ютерній грі "Call of Duty: Advanced Warfare".

Трамп обмовився під час виступу на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Норвегії Ерною Солберг у Білому домі, повідомляє The Washington Post.

"У листопаді ми почали поставляти перші винищувачі F-52 та F-35. Загалом ми поставимо 52 літаки, і декілька з них вже доставили навіть достроково", - сказав Трамп.

Винищувачі F-35 у супроводі літака F-16 ВПС Норвегії  

Президент читав заяву з листа і, схоже, об'єднав цифру 52 - кількість літаків - з буквою F, яка в американській класифікації позначає винищувачі (fighter), такі як F-35 Lightning II.

Американська компанія Lockheed Martin, що є виробником F-35 Lightning II, заявила, що Норвегія до вже оплатила постачання 40 винищувачів F-35 і отримала 10 літаків даної моделі.

На сайті компанії нічого не повідомляється про програму розробки літаків F-52. Даний винищувач існує у популярній грі Call of Duty. 

Нагадаємо, у листопаді 2017 року Норвегія отримала перші новітні американські винищувачі F-35, які прибули на військову авіабазу Орланд.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter