Поляки визнали політиком року президента Анджея Дуду

Вівторок, 02 січня 2018, 15:46
Версія для друку Коментарі

Поляки назвали президента Анджея Дуду політиком, який у минулому році найкраще працював у інтересах країни.

Його ім’я в опитуванні CBOS назвали 13% респондентів, інформує Onet.pl.

11% підтримали Беату Шидло, яка на час опитування ще обіймала посаду прем’єр-міністра. 8% респондентів назвали чинного главу польського уряду Матеуша Моравецького.

Лідера керівної партії "Право і справедливість" вказали всього 5% респонденів. Главу Європейської Ради і екс-прем’єра Дональда Туска, який перебуває в опозиції до теперішньої польської влади, назвали всього 3%.

Втім, примітно, що абсолютна більшість опитаних – 50% - не назвали ім’я жодного політика, пояснивши це тим, що вони або не цікавляться політикою (27%),  або не бачать серед сучасних політиків достойних цього титулу (23%). 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter