Співдружність націй таємно обговорює ім'я наступника Єлизавети ІІ

Вівторок, 13 лютого 2018, 13:42
Версія для друку Коментарі

У Співдружності націй розпочали таємні переговори щодо можливого наступника королеви Єлизавети ІІ на посту глави об’єднання.

Про це у вівторок з посиланням на власні джерела повідомляє BBC.

Повідомляється, що це питання є надзвичайно чутливим, тому що роль глави Співдружності націй не  є спадковою і не перейде автоматично після смерті королеви до її сина принца Чарльза.

У випадку смерті монарха лідери країн-членів Співдружності повинні ухвалити рішення про призначення нового глави об’єднання.

За даними BBC, Співдружність націй вже створила "групу високого рівня", яка розгляне питання, пов’язані з управлінням об'єднанням. Свої напрацювання група представить в квітні на зустрічі глав країн-учасниць Співдружності в Лондоні. Вірогідно, ця зустріч буде останньою, участь у якій візьме 91-річна королева.

Королева Єлизавета ІІ була оголошена главою Співдружності націй на коронації в 1953 році, коли вона перейняла правління від свого батька короля Георга VI.

У той час як багато членів Співдружності припускають, що реальної альтернативи принцу Чарльзу немає, в минулому йшлося про те, щоб вибрати церемоніального лідера для поліпшення демократичних повноважень організації.

Співдружність націй - це асоціація колишніх британських колоній, домініонів та протекторатів, заснована в 1931 році. До неї належать 53 держави-члени із загальною кількістю населення у 2,4 млрд людей. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter