17 турків прибули на човні до Греції, тікаючи від переслідувань Ердогана

Вівторок, 20 лютого 2018, 09:59
Версія для друку Коментарі

На грецький острів Інуссес прибули на човні 17 громадян Туреччини, які втекли від переслідувань у зв’язку зі спробою перевороту влітку 2016 року.

Про це повідомляє грецьке видання Politischios.

Притулку у Греції попросили турецькі держслужбовці та судді з родинами. Загалом у Греції висадилися сім чоловіків, шість жінок та шість дітей,я кі походять з провінції Ізмір.

Людей перевезли у центр реєстрації біженців на острові Хіос. Далі на них чекають стандартні процедури отримання статусу біженця.

Грецька влада не надає додаткової інформації про прибулих турків з міркувань їхньої безпеки.

Нагадаємо, що понад 50 000 осіб перебувають у в'язницях в очікуванні суду за звинуваченням у зв'язках з проповідником Гюленом, якого звинувачують в організації спроби перевороту, в той час як 150 000 осіб були звільнені або відсторонені від роботи у військовому, громадському та приватному секторах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter