МЗС РФ визнало загибель росіян у Сирії, але каже, що це не військові

Вівторок, 20 лютого 2018, 16:22
Версія для друку Коментарі

У Міністерстві закордонних справ РФ визнали, що російські громадяни загинули і отримали поранення  в Сирії, але заявили, що вони не були військовими.

Відповідна заява розміщена на сайті МЗС РФ.

"В ході недавнього військового зіткнення, в якому жодним чином не брали участь військовослужбовці Російської Федерації і не застосовувалися штатні технічні засоби, є загиблі громадяни Росії і країн СНД, про це вже говорилося, є і поранені - їх кілька десятків", - йдеться у заяві.

Повідомляється,  пораненим допомогли повернутися в Росію, де вони проходять курси лікування в різних медичних установах.

"Як уже зазначалося, в Сирії знаходяться російські громадяни, які поїхали туди з власної волі і з різними цілями. Не справа Міністерства закордонних справ оцінювати правомірність і законність таких їх рішень", - йдеться у заяві.

Як відомо, 7 лютого в результаті авіаудару міжнародної коаліції на чолі з США в Сирії загинуло понад 100 бійців проурядових сирійських сил. Згодом стало відомо, що в Сирії ліквідували найманців так званої російської приватної військової компанії "Вагнер".

За різними даними, кількість убитих на початку лютого найманців може досягати 600 осіб.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро (рос.).

Олеся Басараб, Братислава, для Європейської правди

Між новим урядом та перевиборами: куди ведуть масштабні протести у Словаччині

Колишній словацький прем'єр, який старанно створював собі імідж проєвропейського політика, зруйнував його однією заявою. Однак його відставка вже була не здатна заспокоїти протести. Словаки продовжують вимагати повного оновлення політичної системи.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter