Парламент Угорщини прийняв резолюцію про захист Польщі від "тиску" Брюсселя

Вівторок, 20 лютого 2018, 18:55
Версія для друку Коментарі

Парламент Угорщини прийняв 20 лютого резолюцію "про підтримку Польщі у зв'язку з тиском зі сторони Брюсселя".

Про це повідомляє польське агентство PAP.

Парламент звернувся до угорського уряду не підтримувати пропозиції, які будуть обмежувати реалізацію основних польських прав, що випливають з членства країни в ЄС.

"Ми закликаємо угорський уряд підтримати Польщу, не дозволити зменшувати гарантовані Угодою ЄС права Польщі, та не підтримувати пропозицію, яка б обмежувала втілення основних прав Польщі, що випливають з її членства у ЄС", - йдеться у резолюції, яку підготував глава парламентської Комісії закордонних справ країни Шольт Немет.

Резолюція була прийнята 114 голосами (проти - 13 голосів) в присутності посла Польщі Єжи Снопека.

У резолюції підкреслюється, що "угорський парламент вважає невиправданим те, що Європейський парламент та Європейська комісія ініціювала справу проти Польщі згідно зі статтею 7 Договору ЄС та прийняли рішення в цьому питанні".

Як відомо, угорські політики вже неоднорозово заявляли, що Польща завжди може розраховувати на їхню підтримку.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Європарламент рекомендував застосування санкцій проти Польщі.

У грудні Європейська комісія вперше в історії вирішила розпочати санкційну процедуру проти Польщі через порушення верховенства права.

Комісія дала польській владі три місяці, аби вона здійснила кроки у сфері судочинства, які можуть виправити ситуацію. Якщо Польща  цього не зробить, це може призвести до застосування санкцій, зокрема, до втрати голосу у ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter