Демократи Палати представників США вимагають у Трампа запровадити санкції проти РФ

Вівторок, 13 березня 2018, 09:14
Версія для друку Коментарі

Понад дві третини законодавців-демократів Палати представників закликали президента Дональда Трампа запровадити санкції проти Росії.

Про це повідомляє Голос Америки.

Щонайменше 137 демократів Палати представників підписали листа, в якому "рішуче закликали" Трампа дотриматися вимог закону, який він підписав улітку минулого року, і згідно з яким санкції накладено на осіб, що втримують ділові відносини з російськими збройними силами і розвідувальними організаціями.

"Ми рішуче закликаємо вас змінити курс, дотримуватися букви й духу закону, та продемонструвати, що безпека нашої країни та достовірність виборів недоторканні", сказано в листі.

Вони сказали, що Трамп пропустив визначений на 29 січня кінцевий термін для накладення санкцій, відомих як "Протидія супротивникам Америки через санкції".

Члени Конгресу, як республіканські прихильники Трампа, так і демократи, чинять тиск на адмінінстрацію для покарання Росії за те, що спікер Пол Раян назвав "підлою і систематичною атакою" на президентську кампанію 2016 року, і щоб запобігти можливому іноземному втручанню у проміжні вибори, які відбудуться у листопаді цього року.

Росія заперечила, що вона намагалася втручатися в американські вибори. Трамп заперечує будь-яку таємну змову між працівниками його кампанії і Москвою.

Як повідомлялося, республіканці у розвідувальному комітеті Палати представників США прийшли до висновку, що змови чи взаємодії передвиборного штабу Дональда Трампа і Росії не було.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter