МЗС РФ: британський уряд зробив вибір на користь конфронтації

Середа, 14 березня 2018, 18:48
Версія для друку Коментарі

Росія вважає, що Велика Британія пішла на серйозне загострення відносин між двома країнами, оголосивши про висилку 23 російських дипломатів з Лондона.

Про це йдеться в заяві на сайті МЗС РФ.

"Вважаємо категорично неприйнятним і негідним той факт, що уряд Великої Британії в своїх непристойних політичних цілях пішов на подальше серйозне загострення відносин, оголосивши про цілий набір ворожих заходів, включаючи висилку з країни 23 російських дипломатів", - йдеться в повідомленні.

МЗС РФ також заявляє, що прем'єр-міністр Тереза ​​Мей оголосила про обмежувальні заходи "під фальшивим приводом про нібито причетність до отруєння С.Скрипаля і його дочки", що в Москві розцінюють "як безпрецедентно грубу провокацію, яка підриває основи нормального міждержавного діалогу між нашими країнами".

"Замість того, щоб завершити власне розслідування, задіяти встановлені міжнародні формати і інструменти, в тому числі в рамках Організації по забороні хімічної зброї, до чого ми були готові, британський уряд зробив вибір на користь конфронтації з Росією", - йдеться в повідомленні.

МЗС РФ також повідомило, що готує заходи у відповідь.

Нагадаємо, Велика Британія висилає з країни 23 російських дипломатів та припиняє всі дипломатичні контакти з РФ на високому рівні через отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter