Спікер норвезького парламенту пішов в відставку

П'ятниця, 09 березня 2018, 09:16
Версія для друку Коментарі

Спікер норвезького Стортингу (парламенту) Норвегії Улемік Томмессен пішов в відставку.

Як повідомляє Aftenposten, відставка пов'язана зі скандалом навколо перевитрати коштів, виділених на ремонт і реконструкцію комплексу будівель норвезького парламенту.

Початкова вартість ремонтних робіт в будівлі Стортингу була оцінена в 70 млн крон ($ 9 млн). Пізніше проект реконструкції розширили. Зараз витрати вже досягли 2,3 млрд крон (майже $ 300 млн). При цьому в лютому Томессон заявив, що і цих грошей не вистачить на ремонт, внаслідок чого роботи можуть бути не завершені.

Після цього більшість парламентських партій заявили про втрату довіри до спікера.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter