Спецпроект "Європейської правди",
МЗС України, представництва Євросоюзу та Радіо ЄС

Відповідальність по-фінськи: історія, що вразила Гельсінкі

Вранці власники машин, що були припарковані на одній із вулиць фінської столиці Гельсінкі, виявили, що іхні "залізні коні" стоять акуратно упаковані у захисну плівку.

 

"Я спочатку подумав, що це жарт", — говорить автовласник Юка Канккунен. Щоправда, його автомобіль був в гаражі, а тому не був обгорнутий.

Однак, як виявилося, це - справа рук не хуліганів. 

Це відповідальні малярі, які збиралися фарбувати будинки на цій вулиці, таким чином захистили машини від можливих забруднень.

Як пояснив один зі співробітників цієї компанії, одного разу йому довелося спостерігати, як брудняться чужі авто від бризок фарби і штукатурки. І він запропонував компанії убезпечити автомобілі ось у такий простий спосіб.

Цікаво, що у компанії немає прямого зобов'язання так піклуватися про майно городян. Однак працівники вирішили, що це буде правильно.

Допис взято на metro.fi

– Що особисто для Вас означають слова "Бути європейцем?"

– Що здивувало Вас у інших європейських державах?

– В чому Україна має зберігати самобутність в європейській родині, а де нам варто змінюватися?

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @MFA of Ukraine або @Європейська правда, щоб ми побачили ваш допис за запросили в ефір Радіо ЄС. Детальніша інформація - за лінком.

Завітайте до сторінки нашого спецпроекту та беріть в ньому участь. Переможці отримають приз - поїздку до Брюсселя!

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."