Спецпроект #BeEuropean. Що для вас означає "бути європейцем"?

Середа, 13 квітня 2016, 09:00 — Європейська правда, МЗС, Представництво ЄС в Україні, Радіо ЄС

2015 рік став роком нових звершень та успіхів на шляху України до ЄС і, сподіваємося, 2016 рік підтвердить цей успіх. Вже діє поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі Україна-ЄС, невдовзі має запрацювати безвізовий режим для громадян України, що подорожують до Євросоюзу.

Та євроінтеграція – це набагато більше, ніж державна політика, тема для переговорів або комплексні реформи. Насамперед – це зміни у свідомості людей.

Час обмінятися думками та враженнями:

що особисто для вас означає фраза "бути європейцем"?

Адже європейці дуже різні! І це підтверджує слоган ЄС: "Єдність у різноманітності".

Міністерство закордонних справ України, Представництво ЄС в Україні, "Європейська правда" та Радіо ЄС запускають новий проект #BeEuropean.

Протягом наступних декількох тижнів ви дізнаєтеся, як живуть, працюють та відпочивають в країнах Євросоюзу, з яких звичок та правил складається буденне життя європейця. Ми розповімо вам цікаві факти про європейські країни та сподіваємося, що ці історії стануть натхненням для кожного з нас.

Пропонуємо всім нашим читачам приєднатися до проекту та розповісти свої історії, які б проілюстрували, що для кожного з нас означає #BeEuropean! Напишіть, що вас найбільше здивувало та вразило в країнах Євросоюзу, поділіться власним досвідом волонтерства, здорового способу життя або будь-чим іншим, що, на вашу думку, є гарним прикладом того, як бути європейцем!

Давайте заохочувати один одного робити корисні та добрі справи:)

Головний меседж нашої кампанії: "Європейська Україна починається з тебе!".

Міністр Павло Клімкін, посол ЄС в Україні Ян Томбінський, українські дипломати та дипломати країн ЄС також приєднаються до проекту та розкажуть, що для них означає #BeEuropean.

Щодня на сторінках МЗС у Фейсбуці https://www.facebook.com/UkraineMFA та Твіттері https://twitter.com/MFA_Ukraine публікуватимуться матеріали про те, що означає #BeEuropean в різних європейських країнах.

Щодня о 8:45, 14:15 та 16:45 ви зможете почути цікаві факти, думки пересічних та відомих людей в рамках нашої кампанії на Радіо ЄС - Європейська Станція (Київ 100 FM, Вінниця 103.2 FM, Дніпропетровськ 106.4 FM, Запоріжжя 100.3 FM, Кривий Ріг 100.2 FM, Львів 101.3 FM, Одеса 91 FM, Ужгород 102.4 FM, Харків 107.4 FM).

Також у будь-який час ці факти та найцікавіші ваші дописи будуть доступні на сторінці проекту на сайті "Європейської правди" - там вже розміщені ваші перші відгуки у соцмережах.

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine або @Європейська правда, щоб ми побачили ваш пост.

Представники Радіо ЄС оберуть найцікавіші пости, зв'яжуться з вами за допомогою online-месенджерів і запишуть на основі ваших публікацій аудіоролики, які лунатимуть в ефірі.

А для найяскравіших історій ми підготували особливий сюрприз!

Їхні автори отримають шанс відвідати Брюссель!

На вас чекають відвідини Представництва України при ЄС, а також екскурсія до Європейського парламенту. Поїздка буде здійснена на запрошення співголови комітету асоціації Україна-ЄС, євродепутата Андрея Пленковича. Переможців визначатимуть організатори проекту.

Долучайтеся до нашої кампанії та #BeEuropean :)

Корисна інформація для майбутніх учасників нашої кампанії:

Хештег (Hashtag) – слово або коротка змістовна фраза, яким передує символ #. Хештег перетворює слово чи фразу у гіперпосилання та дозволяє користувачам об'єднувати повідомлення за однією темою. Людина, яка шукає певну інформацію, використовує хештег як пошуковий фільтр. Якщо натиснути на хештег, з'явиться стрічка публікацій, в яких його було використано.

Важливо:

Хештег має бути написаний як одне слово, без пробілів. Приклад - #BeEuropean.

Щоб інші користувачі могли знайти за хештегом ваш допис, не закривайте його налаштуваннями "лише для друзів".

 

Тег (Tag) – символ @, що ставиться на початку імені чи назви сторінки у соціальній мережі для того, щоб позначити цю людину/організацію. Згадана особа отримає сповіщення про те, що її згадали у дописі.

Щоб згадати МЗС або Європравду у своїй публікації на Фейсбуці:

- Введіть @ та почніть вводити назву сторінки МЗС з великої літери - @Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine. Також зручно позначати МЗС, почавши набирати назву латиною: "@MFA of Ukraine"

- Виберіть ім'я із списку, який автоматично пропонується соцмережею.

- Інший варіант - "тегнути" @Європейська правда. Наш логотип - жовто-блакитну "веселку", вписану в символіку ЄС - ви точно впізнаєте 

- Не забудьте написати в повідомленні свою історію #BeEuropean, яку ми із задоволенням прочитаємо :)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: