"Європейська правда" обирає новий пріоритет: статті про міжнародне правосуддя

Середа, 1 лютого 2023, 00:00 — редакція

Від лютого і до грудня 2023 року видання "Європейська правда" виконуватиме проєкт за назвою "Пояснюємо як міжнародне право допомагає у боротьбі з російською агресією" у співпраці з програмою USAID "Права людини в дії", яку втілює Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

Наші постійні читачі знають, що ми і раніше приділяли значну увагу діяльності міжнародних судів у процесах, а також діям західних партнерів України, що спрямовані на покарання агресора. За підтримки USAID ми зможемо висвітлити, зокрема, саміт Ради Європи у Рейк'явіку, де це питання буде одним з ключових. Також плануємо рекламувати окремі відеоматеріали, щоби долучити до youtube більше глядачів.

Важлива умова проєкту, як і всіх інших проєктів, що втілює ЄвроПравда: жоден з матеріалів не погоджується з донором перед публікацією. 

-----

Публікації в рамках даного проєкту стали можливими завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми "Права людини в дії", яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США або УГСПЛ. Відповідальність за вміст несуть виключно автори та "Європейська правда".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.